امارات متحده عربی یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای خاورمیانه است که اقتصاد قدرتمندی هم دارد. در این مقاله قصد داریم به روش های سرمایه گذاری در دبی بپردازیم و مزایای این کار را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

اگر بخواهیم قدرتمندترین کشورهای خاورمیانه از لحاظ اقتصادی را معرفی کنیم، بدون شک کشور امارات یکی از آنهاست. این کشور از سال‌های گذشته روند رو به رشدی را در حوزه اقتصاد طی کرده و به دلیل ثبات خوبی هم که در این زمینه داشته، به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته است. سیاست‌های این کشور در سال‌های اخیر به گونه‌ای بوده که سرمایه‌گذاران خارجی زیادی را جذب کرده تا در شهرهای بزرگ آن مانند دبی سرمایه‌گذاری کنند. بد نیست بدانید که به دلیل تغییرات به‌وجود آمده در قوانین و سهولت در سرمایه‌ گذاری، بسیاری از هم‌وطنان ما هم تصمیم گرفته‌اند که سرمایه خودشان را به امارات و شهر دبی منتقل کنند. در ابتدا ممکن است این امر پیچیده و نشدنی به‌نظر برسد، اما در این مقاله خواهیم گفت که سرمایه گذاری در دبی به روش‌های مختلف و ساده‌تر از چیزی که فکرش را می‌‌کنید قابل انجام است.

سرفصل محتوا پنهان

سرمایه گذاری در امارات؛ چرا و چگونه؟

امارات یکی از مهمترین کشورهای منطقه خاورمیانه است که در سال‌های اخیر در زمینه اقتصادی رشد قابل توجهی را تجربه کرده و در رده کشورهای پیشرفته دنیا قرار گرفته است. اگر بخواهیم دلایل چنین پیشرفتی را ذکر کنیم، می‌توانیم موارد متعددی را برشماریم. اما یکی از اصلی‌ترین علت‌ها، نگاه درست دولت امارات به حوزه اقتصادی و زمینه‌سازی برای جذب سرمایه‌های خارجی است.

افرادی که با کشور امارات آشنایی نسبی دارند، به‌خوبی می‌دانند ملیت‌های مختلفی در این کشور زندگی می‌کنند. برای مثال در شهر پرجمعیتی مانند دبی، افرادی از ده‌ها ملیت متفاوت حضور دارند و به انواع فعالیت‌های اقتصادی مشغولند. امارات در سال‌های اخیر همواره بیشترین رشد اقتصادی را در مقایسه با سایر کشورهای منطقه داشته و از نظر سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی هم جزء بهترین کشورهای دنیا است. در حال حاضر روش‌های متعددی برای سرمایه گذاری در امارات و دبی وجود دارند که از آن جمله می‌توان به ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق بهادار، کارآفرینی و … اشاره کرد.

بیشتر بدانید: مهاجرت به امارات: روش های مهاجرت به دبی، شرایط و هزینه اقامت 2023

سرمایه گذاری در امارات

دلایل سرمایه گذاری در دبی

گفتیم که دبی یکی از پیشرفته‌ترین شهرها در خاورمیانه و حتی دنیاست. حتی اگر تا به حال به امارات مسافرت نکرده باشید، احتمالا تصاویر آسمان‌خراش‌ها و برج‌های معروف شهر دبی را در رسانه‌ای اجتماعی دیده‌اید. اکنون کسب وکارهای زیادی در این شهر و سایر شهرهای امارات فعالیت می‌کنند که از طریق سرمایه‌گذاری خارجی ایجاد شده‌اند. حتی ساخت و ساز برج‌های دبی نیز با مشارکت مهندسان و سرمایه‌گذاران خارجی انجام شده است. اما چرا خارجی‌ها ترجیح می‌دهند تا سرمایه‌ خود را در کشور امارات هزینه کنند؟ مزایای این سرمایه‌گذاری برای آنها چیست؟ در زیر به چند مورد از اصلی‌ترین دلایل استقبال افراد خارجی به سرمایه گذاری در دبی اشاره می‌کنیم:

  • کشور امارات دارای ثبات و رشد اقتصادی خوبی است.
  • سیاست‌های دولت به‌گونه‌‌ای است که سرمایه‌گذاران خارجی را تشویق به سرمایه‌گذاری نماید.
  • هزینه‌های زندگی در دبی به نسبت درآمد افراد پایین‌تر است.
  • بسیاری از حوزه‌های سرمایه‌گذاری معاف از مالیات هستند.
  • امکان دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری برای فرد و خانواده‌اش وجود دارد.
  • هزینه‌های گمرکی در دبی نسبت به بسیاری از شهرها و کشورهای پیشرفته پایین‌تر است.

اقدامات دولت برای ایجاد انگیزه سرمایه گذاری در دبی

به‌ جرئت می‌توان گفت که یکی از اصلی‌ترین دلایل پیشرفت اقتصادی امارات، اقدامات دولت این کشور در زمینه تسهیل سرمایه‌گذاری برای افراد خارجی است. در سال‌های اخیر شاهد تصویب قوانینی بوده‌ایم که همگی باعث تشویق خارجی‌ها به سرمایه‌گذای در دبی می‌شوند. برای مثال می‌توان به قوانین مربوط به ثبت شرکت در دبی اشاره کرد که منجر به جذب بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی در سال‌های اخیر شده است.

ویزای سرمایه گذاری دبی

ویزای سرمایه گذاری دبی چیست؟

یکی از مزیت‌های سرمایه‌گذاری در امارات، اخذ ویزای این کشور است که امکان اقامت در آنجا را برای افراد خارجی فراهم می‌کند. شما با سرمایه‌گذاری در دبی به روش‌های مختلف می‌توانید اقامت موقت امارات را به دست آورید. مدت اعتبار ویزای سرمایه‌گذاری با توجه به نوع و مبلغ سرمایه‌گذاری شما متفاوت خواهد بود که در ادامه بیشتر در این رابطه توضیح می‌دهیم.

شرایط سرمایه گذاری در دبی

همان‌طور که گفتیم، شرایط عمومی سرمایه‌گذاری در دبی و کشور امارات برای افراد خارجی بسیار مساعد است. این کشور به دلیل ثبات و رشد اقتصادی خوبی که دارد و همین‌طور به دلیل زیرساخت‌های قوی، به عنوان یکی از بهترین جاهای دنیا برای سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. طبق گزارشاتی که در سال‌های اخیر از سوی موسسات معتبر بین‌المللی منتشر شده، کشور امارات در ردیف موفق‌ترین کشورهای دنیا از نظر اقتصادی قرار داشته و به همین دلیل تحسین بسیاری از کارشناسان را برانگیخته است.

روش‌های مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه‌گذاری به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان با توجه به شرایط و بودجه خودشان برای سرمایه‌گذاری در دبی و کشور امارات اقدام می‌کنند. این افراد معمولا ترجیح می‌دهند که سرمایه خود را در حوزه ملک هزینه کنند و یا اینکه اقدام به کارآفرینی در این کشور نمایند. همچنین برخی افراد نسبت به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مالی و یا ثبت شرکت در امارات اقدام می‌کنند. ما در ادامه درباره هر یک از این روش‌ها بیشتر صحبت می‌کنیم.

سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک

یکی از سودآورترین حوزه‌های برای سرمایه گذاری در دبی، خرید ملک در این شهر است. بازار املاک و مستغلات در کشور امارات و به‌خصوص شهر دبی دارای رشد بسیار بالایی است. همین موضوع باعث شده که حتی سرمایه‌گذاران غربی از کشورهای اروپایی و آمریکایی هم برای خرید ملک در دبی اقدام کنند. البته کیفیت بالای ساختمان‌ها و سیستم مالیاتی منصفانه کشور امارات نیز در این زمینه بی‌تاثیر نیست. با خرید ملکی به ارزش حداقل 750 هزار درهم می‌توانید اقامت 2 ساله امارات را به دست آورید.

سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در امارات در صندوق‌های سرمایه گذاری

افرادی که سرمایه‌ کمتری دارند و نمی‌خواهند مبالغ هنگفتی را برای سرمایه‌گذاری در امارات هزینه کنند، می‌توانند اقدام به خرید سهام یا اوراق قرضه کنند. به دلیل رشد مثبت اقتصادی کشور امارات، هر گونه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مالی این کشور در بلند مدت با سودآوری چشمگیری همراه خواهد بود. افرادی که می‌خواهند برای خرید سهام و اوراق قرضه در امارات اقدام کنند باید حداقل 21 سال داشته باشند و یک حساب معاملاتی با یک کارگزار ثبت‌ شده در یکی از صرافی‌های این کشور افتتاح کنند. سپس به آنها یک شماره سرمایه‌گذاری تعلق می‌گیرد که با آن می‌توانند به خرید و فروش سهام بپردازند.

سرمایه گذاری در دبی با ثبت شرکت

از مزیت‌های ثبت شرکت در دبی آن است که افراد خارجی می‌توانند مالکیت 100 درصدی شرکت خود را در اختیار داشته باشند. بنابراین شما اگر بخواهید یک شرکت در دبی تاسیس کنید، نیازی به یک شریک محلی نخواهید داشت. برای تاسیس شرکت لازم است که لایسنس مربوط به نوع فعالیت شرکت را خریداری نمایید که برای این کار باید حداقل مبلغ 19 هزار درهم هزینه کنید.

بیشتر بدانید: اقامت کاری دبی؛ شرایط و هزینه ویزای کار امارات 2023

مزایای ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی دارای مزایای زیادی برای افراد خارجی و مهاجران است. این افراد می‌توانند مالک 100 درصدی شرکت خودشان باشند و از مزیت‌های فعالیت اقتصادی در دبی بهره ببرند. کشور امارات دارای زیرساخت‌های خوبی است و از امکانات پیشرفته‌ای بهره می‌برد. در نتیجه زندگی در این کشور با رفاه همراه است و می‌تواند تجربه‌ای فراموش نشدنی برای شما و خانواده‌تان باشد.

معایب ثبت شرکت در دبی

تنها محدودیتی که در زمینه ثبت شرکت در دبی وجود دارد، هزینه نسبتا بالای این کار است. البته باید در نظر بگیریم که این یک سرمایه‌گذاری سودآور است و قطعا درآمدی که از ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی نصیب افراد می‌شود، به مراتب بیشتر از میزان هزینه آنها خواهد بود.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

دولت امارات از طرح‌های اقتصادی که دارای برنامه مشخصی باشند و با یک پلن سودآوری منطقی ارائه شوند، همواره استقبال می‌کند. سیاست‌گذاران این کشور به دنبال تنوع اقتصادی هستند و به همین دلیل طرح‌های بیزینسی جدید را مورد حمایت قرار می‌دهند. بنابراین اگر یک طرح اقتصادی خوب دارید که می‌تواند فرصت‌های شغلی برای سایر افراد نیز فراهم کند و در نهایت به سوددهی برسد، می‌توانید به فکر اخذ ویزای کارآفرینی امارات باشید. البته در نظر بگیرید که تمام هزینه‌های راه‌اندازی کسب و کارتان به عهده خودتان خواهد بود.

بهترین سرمایه گذاری در دبی

با توجه به موارد فوق، بهترین سرمایه گذاری در دبی کدام است؟ چرا؟

با در نظر گرفتن روش‌های متنوعی که برای سرمایه‌گذاری در امارات معرفی کردیم، می‌توان گفت که برای تعیین بهترین روش باید به میزان بودجه خود نگاه کنید. در واقع بهترین روش وجود ندارد و فقط می‌توانیم بگوییم که با توجه به مقدار بودجه شما، مناسب‌ترین سرمایه‌گذاری در امارات برای شما کدام است. مثلا اگر بودجه محدود و کمی در اختیار داشته باشید، اول باید به خرید سهام و پس از آن به خرید ملک فکر کنید. برخی املاک دارای قیمت پایینی هستند و شما می‌توانید با خریدن و اجاره دادن آنها، درآمد خوبی داشته باشید. اگر هم بودجه کافی در اختیار دارید، ثبت شرکت و کارآفرینی می‌تواند گزینه بهتری برایتان باشد.

شرایط اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

در همه روش‌های سرمایه‌گذاری که به آنها اشاره کردیم، اقامت موقت امارات و دبی به شما تعلق خواهد گرفت. حتی در روش خرید ملک هم اگر بخواهید یک ملک گران‌قیمت را خریداری کنید، تنها مدت اقامت موقت شما افزایش پیدا می‌کند. البته پس از اتمام دوره اقامت، می‌توانید برای تمدید ویزای خود اقدام کنید که اگر مشکلی وجود نداشته باشد، این کار به راحتی انجام می‌شود. مدت اقامت با توجه به نوع سرمایه‌گذاری شما متفاوت است. برای مثال با خرید ملک به شما اقامت 2 ساله تغلق می‌گیرد، اما اگر ملکی با قیمت بیشتر را خریداری کنید، می‌توانید اقامت 5 یا 10 ساله هم بگیرید.

مزایای اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

اولین و مهمترین مزیت سرمایه‌گذاری در دبی، سودآوری بالای آن است. از آنجایی که کشور امارات دارای رشد اقتصادی خوبی است و در این زمینه ثبات مناسبی هم دارد، می‌توانید مطمئن باشید که با هر نوعی از سرمایه‌گذاری در این کشور، قطعا به سود می‌رسید. از سوی دیگر باید به قوانین دولت امارات در این زمینه اشاره کنیم که همواره به نفع سرمایه‌گذاران خارجی است. سرمایه‌گذاری در بسیاری از حوزه‌ها در این کشور معاف از مالیات است یا اینکه مالیات پایینی دارد. قوانین گمرکی نیز به‌ گونه‌ای هستند که افراد را تشویق به تجارت می‌کنند.

شما با سرمایه گذاری در دبی می‌توانید اقامت موقت این کشور را به دست آورید و سطح زندگی و رفاه مناسبی را برای خود و اعضای خانواده‌تان رقم بزنید. هزینه‌های زندگی در دبی شاید در مقایسه با خیلی از کشورهای منطقه خاورمیانه بیشتر باشد، اما به نسبت درآمدی که در این شهر خواهید داشت، واقعا پایین است.

معایب اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

اگر فردی به دنبال درآمد بالا یا کسب سود زیاد از سرمایه‌اش باشد، یکی از بهترین شهرها برای زندگی کردن او، شهر دبی است. همچنین امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی و درمانی که در دبی و سایر شهرهای امارات وجود دارد، می‌تواند کیفیت زندگی افراد را ارتقا دهد. اما اگر بخواهیم یک محدودیت برای سرمایه گذاری در امارات ذکر کنیم، هزینه بالایی است که برای این کار باید بپردازید. در واقع اگر می‌خواهید در کنار سرمایه‌گذاری،‌ اقامت دبی را هم به دست آورید، باید مبلغ بیشتری را به سرمایه‌گذاری خود اختصاص دهید.

اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

شرایط اقامت سرمایه گذاری در دبی به‌صورت 10 ساله

گفتیم که اقامت دبی و کشور امارات فقط به‌صورت موقتی به افراد اعطا می‌شود. مثلا با سرمایه‌گذاری در حوزه املاک با مبلغ 750 هزار درهم، شما اقامت 2 ساله دریافت می‌کنید. اما روش‌هایی نیز وجود دارند که از طریق آنها شما می‌توانید اقامت با مدت بیشتر، مثلا 10 ساله هم اخذ کنید. ویزای سرمایه‌گذاری که از طریق آن می‌توانید به اقامت 10 ساله دبی برسید، «ویزای طلایی» یا «گلدن ویزای امارات» نامیده می‌شود که برای اخذ آن باید شرایطی را فراهم کرده باشید. برای مثال باید حداقل مبلغ 2 میلیون درهم سرمایه‌گذاری کنید و بخشی از این مبلغ نیز باید حتما روی دارایی‌های غیرمنقول سرمایه‌گذاری شود. البته افرادی که دارای تخصص یا مهارت‌های ویژه باشند و در رشته و حوزه کاری خودشان جزء افراد نخبه محسوب شوند هم می‌توانند ویزای 10 ساله امارات را کسب کنند.

شرایط اقامت سرمایه گذاری در دبی به‌صورت 5 ساله

اخذ ویزای 5 ساله نیز دارای شرایط خاص خودش است. برای نمونه شما با خرید ملکی که ارزش آن بیش از یک میلیون درهم باشد می‌توانید اقامت 5 ساله اخذ کنید. همچنین اگر دانشجویی با نمرات بالا هستید، شانس دریافت اقامت پنج ساله برای شما وجود دارد. کارآفرینان موفق نیز می‌توانند ویزای اقامتی امارات با مدت 5 ساله را دریافت کنند.

شرایط و مدارک برای سرمایه گذاری در بانک دبی

یکی دیگر از روش‌های سرمایه گذاری در دبی که بالاتر به آن اشاره نکردیم، سپرده‌گذاری در بانک‌های دبی است. شما می‌توانید انواع حساب‌های پس‌انداز را در بانک‌های اماراتی افتتاح کنید و از این طریق سود سالیانه دریافت نمایید. اگر حداقل 10 هزار درهم در یک بانک اماراتی سپرده‌گذاری کنید، سالیانه 4 درصد به شما سود تعلق می‌گیرد و هر چه مبلغ سپرده شما بیشتر باشد، میزان سود دریافتی‌تان نیز بالاتر خواهد بود.

حداقل سرمایه گذاری در دبی

شما با مبالغ پایین هم می‌توانید در دبی یا سایر شهرهای کشور امارات سرمایه‌گذاری کنید. اما اگر مبلغ سرمایه شما کمتر از میزان مشخص باشد، ممکن است اقامت این کشور به شما تعلق نگیرد. برای مثال اگر قصد خرید ملک در امارات را داشته باشید، باید حداقل مبلغ 750 هزار درهم برای این کار هزینه کنید تا بتوانید اقامت 2 ساله آنجا را اخذ نمایید. اگر ملکی ارزان‌تر بخرید، اقامت به شما تعلق نمی‌گیرد و فقط از مزایا و سود سرمایه‌گذاری خود بهره‌مند خواهید شد.

شرایط سرمایه گذاری ایرانیان در دبی

در حالت کلی، سرمایه‌گذاری ایرانیان در دبی فرق چندانی با سایر افراد خارجی ندارد. در واقع دولت امارات همیشه از جذب سرمایه‌های خارجی استقبال می‌کند و تلاش دارد که محدودیتی را در این راستا اعمال ننماید. بنابراین شما به عنوان یک ایرانی، اگر تمام موارد قانونی برای سرمایه‌گذاری را رعایت کرده باشید و شرایط لازم برای این کار را داشته باشید، به راحتی می‌توانید سرمایه‌گذاری خود در دبی را به انجام برسانید. مسلما مشاوره با یک وکیل مهاجرتی که در این زمینه اطلاعات کاملی دارد و می‌تواند راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهد، بسیار مفید خواهد بود.

سرمایه گذاری در بورس دبی

شرکت های سرمایه گذاری در دبی چه ویژگی هایی دارند؟

برای سرمایه گذاری در امارات و شهر دبی، شما باید به یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری در این کشور مراجعه کنید. این شرکت‌ها در حوزه‌های مختلفی مشغول به فعالیت هستند و سهام آنها در سطح بین‌المللی عرضه می‌شود. اگرچه این کار در ابتدا می‌تواند کمی پیچیده به نظر برسد، اما وکیل مهاجرتی شما تمام مراحل سرمایه‌گذاری را برایتان توضیح می‌دهد و حتما راهنمایی‌های لازم در این خصوص را دریافت خواهید کرد.

سرمایه گذاری در بورس دبی چگونه است؟

کمی بالاتر درباره سرمایه‌گذاری از طریق خرید سهام و اوراق قرضه صحبت کردیم. بورس دبی جایی است که سهام شرکت‌های خارجی و معتبر زیادی در آنجا عرضه شده و افرادی که دانش و تجربه کافی برای سرمایه‌گذاری در بورس دارند، می‌توانند در این بازار سود خوبی کسب کنند. البته در هر حالتی، ریسک سرمایه گذاری در بورس دبی پایین است و معمولا همه افراد در این بازار به سود دست پیدا می‌کنند.

سایت بورس دبی

برای خرید سهام از طریق بورس دبی، شما باید شماره سرمایه‌گذاری داشته باشید. همچنین لازم است که کارگزار خود را تعیین کنید تا از طریق آن اقدام به خرید سهام نمایید. برای خرید سهام نیز می‌توانید از طریق سایت بورس دبی به آدرس www.dfm.ae اقدام کنید.

صندوق سرمایه گذاری امارات چیست؟

صندوق سرمایه گذاری امارات در نقش تامین سرمایه برای تمام سرمایه‌گذاران خارجی در این کشور تعریف می‌شود. البته این موضوع منافاتی با حفظ مالکیت اصلی سرمایه توسط سرمایه‌گذاران خارجی ندارد. در واقع صندوق‌های سرمایه‌گذاری امارات ایجاد شده‌اند تا راه را برای جذب سرمایه افراد خارجی هموارتر کنند.

مشاوره سرمایه گذاری در دبی با Dubaikeyz

همان‌طور که گفتیم و مطالعه کردید، روش‌های بسیار متنوعی برای سرمایه گذاری در دبی وجود دارند. افراد با هر میزان سرمایه‌ای می‌توانند وارد بازار اقتصادی امارات شوند و با فعالیت درست و اصولی در این بازار، سود خوبی را کسب نمایند. اما هر کدام از روش‌های سرمایه گذاری در امارات، دارای مقررات و قوانین ریز و درشت بسیاری هستند که اگر بدون اطلاع از آنها اقدام به سرمایه‌گذاری کنید، دارایی خود را به خطر انداخته‌اید. به همین دلیل همیشه توصیه می‌شود که برای داشتن بهترین و سودآورترین سرمایه گذاری در دبی، حتما با وکلا و کارشناسان مجرب و حرفه‌ای که به‌طور تخصصی در همین حوزه فعالیت می‌کنند مشاوره داشته باشید. گروه Dubaikeyz با داشتن یک گروه حرفه متشکل از وکلا و کارشناسان خبره که تجارب موفق زیادی در زمینه سرمایه گذاری در امارات دارند، آماده است تا صفر تا صد مراحل سرمایه‌گذاری در این کشور را با شما همراهی کند و راهنمایی‌های ضروری را در این زمینه به شما ارائه نماید. برای کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از نحوه همکاری با ما می‌توانید از طریق شماره تلفن 00971559597021 یا 00971544300536 (برای تماس روی شماره‌ها کلیک کنید) با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

سرمایه گذاری در دبی برای اقامت

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری در دبی برای اقامت

در این مقاله تلاش کردیم تا انواع روش های سرمایه گذاری در دبی و کشور امارات را معرفی کنیم و درباره آنها توضیحاتی را ارائه نماییم. در ادامه برخی از سوالات متداول و پرتکرار کاربران در همین حوزه مطرح شده‌اند که به‌طور مختصر به آنها پاسخ می‌دهیم:

حداقل مبلغی که می توان با خرید ملک به سرمایه گذاری در امارات پرداخت؟

اگر قصد دارید با خرید ملک در امارات، علاوه بر سرمایه‌گذاری، اقامت موقت این کشور را نیز اخذ کنید، باید حداقل مبلغ 750 هزار درهم هزینه نمایید.

آیا با خرید ملک در امارات می توان ویزا و اقامت این کشور را اخذ نمود؟

با خرید ملکی به ارزش حداقلی 750 هزار درهم، اقامت 2 ساله امارات به شما تعلق می‌گیرد که این اقامت قابل تمدید نیز هست.

چه شرکت هایی را می توان در امارات تاسیس کرد؟

شرکت‌های مختلفی در این کشور تاسیس شده‌اند که حوزه‌های کاری متنوعی هم دارند. مثل شرکت‌هایی که در زمینه‌های وکالت، فناوری اطلاعات، معماری و ... فعالیت می‌کنند.

آیا با ثبت شرکت در امارات می توان اقامت این کشور را اخذ کرد؟

بله؛ با سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت می‌توانید اقامت موقت این کشور را به مدت 2 تا 10 سال اخذ کنید.

آیا ویزای سرمایه گذاری دبی وجود دارد؟

بله؛ روش‌های مختلفی برای سرمایه گذاری در دبی وجود دارند که از طریق آنها می‌توانید برای خود و اعضای خانواده‌تان اقامت موقت امارات را اخذ کنید.

شرایط سرمایه گذاری در دبی چیست؟

سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف دارای شرایط متفاوتی است. در متن مقاله به‌طور کامل درباره شرایط سرمایه‌گذاری در هر کدام از این حوزه‌ها توضیح داده شده است.

بهترین سرمایه گذاری در دبی کدام است؟

هر فرد با توجه به شرایط و میزان سرمایه‌ای که دارد، می‌تواند مناسب‌ترین روش سرمایه‌گذاری در امارات را برای خودش انتخاب کند. برای مثال اگر سرمایه کمی داشته باشید، می‌توانید در بورس دبی یا در حوزه املاک سرمایه‌گذاری نمایید.

شرایط سرمایه گذاری ایرانیان در دبی چیست؟

ایرانیان نیز مانند همه افراد خارجی می‌توانند در کشور امارات به سرمایه‌گذاری بپردازند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این رابطه می‌توانید از طریق شماره‌های ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید.

سرمایه گذاری ایرانیان در دبی

سخن پایانی

امارات متحده عربی یکی از باثبات‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای خاورمیانه در زمینه اقتصاد و تجارت است. این کشور در سال‌های اخیر با توجه به سیاست‌های درست دولت امارات به رشد و توسعه چشمگیری دست پیدا کرده و به همین دلیل به یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌های سرمایه‌گذاران خارجی تبدیل شده است. خوشبختانه روش‌های متنوعی برای سرمایه گذاری در امارات وجود دارند که افراد می‌توانند با در نظر گرفتن میزان سرمایه و شرایط خودشان، از طریق یکی از این روش‌ها به سرمایه‌گذاری در این کشور بپردازند. در این مقاله به راه‌های مختلف سرمایه گذاری در دبی اشاره کردیم و اطلاعاتی را درباره هر کدام از این راه‌ها ارائه دادیم. چنانچه نیاز به مشاوره تخصصی در این زمینه دارید و به دنبال پاسخ سوالات خود هستید، می‌توانید از طریق شماره‌های 00971559597021 یا 00971544300536 با ما تماس بگیرید یا جهت مراجعه حضوری در روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه به آدرس خيابان ال مکتوم، دانا سنتر، شماره 710 مراجعه فرمایید.

5/5 - (3 امتیاز)